COQUETTE este un brand de încălțăminte născut în Moldova, ce oferă cele mai stilate modele de încățăminte de dame la prețuri accesibile. Lanțul de magazine COQUETTE se dezvoltă atât pe plan național cât și internațional.

Specialist Marketing PR

Misiune post: Creşterea vânzărilor și îmbunătățirea imaginii brandului

Principalele responsabilităţi:
• Segmentarea pieţii şi selectarea grupurilor ţintă de clienţi, care vor fi trataţi în cadrul acţiunilor de marketing şi campaniilor promoţionale planificate spre lansare
• Elaborarea şi implementarea măsurilor de majorare a gradului de echipare cu produse a clientului
• Gestionarea publicităţii pe toate suporturile de comunicare
• Elaborarea de ghiduri şi suporturi informaţionale pentru respectarea identităţii vizuale
• Organizarea participării companiei la târguri, expoziţii şi alte evenimente pentru clienţi
• Elaborarea/dezvoltarea ofertei de produse raportate la necesităţile clienţilor şi oportunităţile de pe piaţă într-un mod superior competitorilor
• Gestiunea procesului de comercializare în format electronic

Cerinţe:
• Studii superioare finisate
• Cunoaşterea limbii române, ruse; engleza va fi un avantaj
• Experienţă similară va constitui un avantaj

Profilul candidatului:
• Capacitate de analiză şi sinteză
• Orientare către client şi rezultate
• Iniţiativă, integritate şi obiectivitate
• Excelentă comunicare verbală şi scrisă
• Simţ comercial şi capacitate de convingere
• Atenţie la detalii

Particularităţile postului:
• Sistem de motivare adaptat necesităţilor angajatului
• Posibilitate de creştere salarială şi funcţională

Persoanele care doresc să devină parte a echipei COQUETTE sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat la adresa de e-mail: Coquette.Moldova@gmail.com

Vom contacta doar persoanele selectate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть