Angajăm:

Specialist IT (hot-line)

Responsabilități:
- susținerea produselor Companiei;
- răspunsul la solicitări și participarea la înlăturarea defecțiunilor;
- suport tehnicpentru personal și clienți;

Cerințe:
- studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale/telecomunicațiilor (complete sau incomplete);
- cunoștințe avansate de operare PC, cunoaștere bună a aplicațiilor de birou;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- experiența nu este necesară, candidatul selectat va beneficia de un curs complet de instruire;
- perseverență, deschidere spre noutate, dorință de a învăța;
- lucru in ture.

Oferim:
- salariu competitiv și tichete de masă;
- condiții de lucru confortabile și moderne;
- pachet social integral;
- un colectiv restrîns și unit de profesioniști.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@datario.md    specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplică sau să sune la numărul de telefon: 079771197.

E-mail: hr@datario.md
Telefon: 079771197

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть