Agenția imobiliară cu o experiență de 14 ani angajează:

Specialist în vînzări imobiliare (cu experiență și fară)

Oferta Companiei:
* Mentor experimentat pentru începători (garantăm rezultate, daca este dorință de a munci)
* Salariu foarte motivant
* Telefonie corporativa
* Posibilitate de creștere profesională și financiară
* Cursuri de dezvoltare continuua
* Condiții bune de muncă (oficiu modern) și colectiv unit
* Suport publicitar și juridic

Responsabilităţi de bază:
*Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi
* Intermedierea tranzacțiilor imobiliare (supraveghere și support)
* Negocierea și încheierea contractelor de acordare a serviciilor
* Administrarea bazei de clienți și raportare a lucrului efectuat.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Studii superioare
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa
* Comunicabil, cinstit, organizat, onest și punctual
* Responsabilitate și competenţă față de atribuțiile de lucru, capacitatea de a utiliza rezonabil timpul
* Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stress

Toti candidatii sunt rugati sa expedieze CV la adresa electronica: hr.id@mail.ru

E-mail: hr.id@mail.ru

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть