Centrul comercial
“ZIKKURAT - MARKET”
anunţă concurs pentru funcţia de:

Specialist în securitatea și sănătatea în muncă

Cerințe:

- Experiență în domeniul SSM, minim 5 ani;
- Posedarea certificatului de Sănătate și Securitate în Muncă - e preferabil, dar nu este obligatoriu;
- Cunoștințe avansate a Codului Muncii și a hotărîrilor guvernului privind securitatea și sanătatea muncii;
- Cunoștințe de PC avansate
- Limba Româna, Rusă;

Responsabilității:
- Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului;
- Realizarea instrucțiunilor de Securitate și sănătate în muncă;
- Completarea fișelor de instruire SSM;
- Asigurarea controlului și respectarea reglementărilor legislative în vigoare privind Securitatea și Sanatatea în Muncă, Prevenirea și Stingerea Incendiilor ;
- Asigurarea siguranței și protecției în muncă;
- Intruirea angajațiilor cu privire la SSM.

Noi oferim:
- Pachet social deplin;
- Program de lucru 5/7;
- Salariu motivant, apreciat în urma negocierii personale;
- Conexiune corporativă mobilă.

Notă: În tema scrisorii indicaţi postul la care candidaţi.
Vor fi contactați doar candidații selectați în baza CV-urilor.

Expediaţi-ne CV-ul cu foto pe adresa de e-mail: hr@market.zikkurat.md
Informaţii suplimentare la tel. (022) 577 002

                                                       068 40 14 40

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть