Noi suntem lideri domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Specialist în medicina de laborator, biolog, tehnolog sau chimist

Cerinte fata de candidat:
− Studii superioare în unul din domeniile: biologie, chimie, biochimie, tehnologie farmaceutică;
− Experienţa de lucru va constitui un avantaj;
− Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
− Participarea anterioară în procedura de achiziţii publice va constitui un avantaj;
− Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
− Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
− Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat;
− Cunoașterea avansată a calculatorului (MS Office).

Responsabilități:
− Identificarea cerinţelor actuale ale clienţilor şi ale noilor linii de produse ce trebuie dezvoltate;

− Pregătirea dosarelor pentru licitaţie şi asigurarea îndeplinirii contractelor încheiate în rezultatul acestora;
− Negocierea din numele companiei a contractelor cu instituţiile medicale şi de laborator private;
− Cunoașterea produselor existente în portofoliu şi elaborarea propunerilor privind modificarea acestuia;
− Întocmirea rapoartelor privind activitatea efectuată.

Beneficii:
-  Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
-  Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare (la partenerii din străinătate);
-  Număr de telefon mobil corporativ și achitarea facturilor pentru convorbiri;
-  Laptop oferit de către companie;
-  Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть