Angajam:

Specialist în marketing, promovare și CRM

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT:
* Experiență de minim 3-5 ani în marketing, promovare, social media sau managementul relațiilor cu clientii (CRM);
* Studii superioare în domeniul marketing sau specializari în domenii similare;
* Cunoașterea instrumentelor de operare în domeniul CRM, constitue un avantaj;
* Cunoșterea limbii Române, Rusă și Engleză - nivel avansat;
* Competențe în elaborarea materialelor promoționale documentelor, formatare şi prezentare, abilitați de utilizare a PC la nivel avansat - MsOffice (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, baze de date) si aplicații online;
* Abilitați de a respecta termeni limită, de a lucra eficient in condiții de stres, flexibilitate, abilitați de soluționare rapida a problemelor, de a efectua o varietate de sarcini;
* Capacitați de organizare, comunicare verbală și scrisă, responsabilitate, relaționare interpersonala si inițiativa.

RESPONSABILITATI:
* Utilizarea eficientă și creativă a tehnicilor de marketing și a resurselor alocate pentru maximizarea vânzărilor.
* Organizarea și desfășurarea activităților de suport pentru echipa de vânzări.
* Asigurarea suportului forței de vânzări pentru promoțiile în desfășurare.
* Fundamentarea și gestionarea bugetului de marketing.
* Identificarea oportunităților de dezvoltare și promovare pentru domeniul de activitate.
* Conceperea materialelor promoționale și promovarea în social media;
* Dezvoltă și implementează strategia de marketing a companiei în vederea realizării proiectelor și atragerii de noi clienti;
* Planificarea și furnizarea de strategii CRM în cadrul companiei, încurajând menținerea clienților și loialitatea clienților.
* Analizează punctele de contact cu compania și maximizeaza oportunităților comerciale.
* Colaborare îndeaproape cu toate departamentele pentru asigurarea funcționării eficiente ale CRM.
* Supravegherea comunicărilor directe cu clienții prin CRM.
* Dezvoltarea strategiilor de testare pentru toate aspectele CRM pentru a asigura cea mai eficientă abordare pentru companie și produsele sale.
* Însușirea cerințelor și tendințelor pieței de mobilier și comportamentul clienților;
* Întocmirea rapoartelor specifice;
* Respectarea politicilor și procedurilor interne ale companiei.

OFERTA:
- Mediu de lucru agreabil, echipă profesionista, tânară si dinamică;
- Salariu motivant cu posibilități de creștere în funcție de realizarile înregistrate;
- Pachet social și concediu de odihnă achitat 28 zile calendaristice;
- Telefonie mobila.

Persoanele care corespund cerințelor mai sus-menționate sunt rugate  să telefoneze la numărul de contact 068282027, sau sa expedieze CV-ul  către următoarea adresa: recrutare@creator.md   , indicând la subiectul mesajului funcția pentru care se aplică.

E-mail: recrutare@creator.md

Telefon: 068282027

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть