Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clienților săi, caută candidați la următorul post vacant:

Specialist in Inspectarea Marfurilor

Compania Independenta de Inspectie TopControl ce presteaza servicii de inspectie, verificare, certificare, supraveghere a marfurilor,  anunta loc vacant pentru functia de Inspector. Daca esti tinar, energic si deschis pentru a invata, te invitam sa fii parte a  echipei noastre dinamice.

Responsabilitati de baza:
- Preluarea comenzilor si instructiunilor de executare de la managerul operational
- Deplasarea in teritoriu la locul incarcarii marfurilor la elevatorare/depozite/terminale;
- Inspectarea cantitativa şi calitativa a mărfii, mostrare, sigilare, raportare interna;
- Interactiunea cu reprezentantii clientilor;
- Colaborarea cu colegii in cadrul companiei;
- Raportarea interna si mentinerea bazei de date interne;
- Organizarea si planificarea actiunilor;
- Deplasari in Romania si Ucraina la solicitare;

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare Economice/Agroalimentare/Merceologie;
- Abilitati de comunicare;
- Responsabilitate;
- Spirit de echipă;
- Punctualitate si auto-organizare;
- Cunoasterea limbilor, Rusa, Romana, (Engleza constituie un avantaj);
- Cunoasterea MS Office;
- Permis de conducere cat. B, cit si experienta de condus;

Beneficii:
- Compania ofera pachet social deplin;
- Salariul stabil si transparent (6500-8000lei) in functie de experienta si stagiu de munca;
- Mediu de lucru atractiv, echipă tânără și dinamică;
- Autoturism si telefon de serviciu;

Experienta de munca in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-ul la adresa recrutare@simplehr.md , indicând codul postului vacant SIM05

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть