C.Î Agrostoc este în cautarea unui nou coleg pentru funcţia vacantă:

Specialist in domeniul vamuirii (Broker vamal)

Cerinte:
- Studii superioare
- Experiență la un post similar cel putin 2 ani
- Cunoașterea avansată a aplicațiilor MS Office
- Flexibilitate, perseverență, responsabilitate.

Responsabilități:
- Cunoșterea legislației vamale
- Comunicarea cu autoritățile vamale
- Pregatirea declaratiilor vamale conform procedurii stabilite in legislatia Rep. Moldova
- Gestionarea plasării a mărfurilor la antrepozit vamal.

Oferim:
- Angajare oficială, salariu motivant, tikete de masa
- Graficul de lucru Luni-Vineri, de la 08:30 până la 17:30
- Dezvoltare profesională, mediu placut de lucru
- Automobil de serviciu si convorbiri telefonice asigurate
- Amplasare in centrul orasului.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: corina.juncu@agrostoc.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть