Inspector

Compania Independenta de Inspectie TopControl ce presteaza servicii de inspectie, verificare, certificare, supraveghere a marfurilor,  anunta loc vacant pentru functia de:

INSPECTOR

Responsabilitati de baza:

  • Deplasarea pe teritoriul tarii la elevatorare/depozite/terminale;
  • Derularea activitatilor de inspectie prin determinarea cantitativa, mostrarea marfurilor, sigilare, raportare interna, etc;
  • Prelevare de mostre;
  • Interactiunea cu reprezentantii clientilor;
  • Mentinerea bazei de date interne;
  • Inregistreaza rezultatele si elaborarea rapoartelor interne;
  • Organizarea si planificarea actiunilor;
Cerinte fata de candidat:
  • Studii superioare Tehnice/Economice/Agroalimentare/Merceologie;
  • Abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Disponibilitatea de a invata;
  • Disponibilitate la efort fizic;
  • Responsabilitate si respectarea termenelor limita;
  • Spirit de echipă;
  • Punctualitate si auto-organizare;
  • Cunoasterea limbilor  Rusa, Romana, Engleza (constituie un avantaj);
  • Cunoasterea MS Office;
  • Permis de conducere cat. B, cit si experienta de condus de minimum 2 ani;
Beneficii:
  • Compania ofera pachet social deplin si angajare oficiala;
  • Salariul stabil;
  • Program de lucru full time;
  • Mediu de lucru atractiv, echipă tânără și dinamică;
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: victor.stetiuc@topcontrol.md, cu precizarea pozitiei pentru care se aplica CV.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть