Compania SGS (Moldova) S.A., Lider Mondial și Inovator în domeniul inspecției, expertizei, testării și certificării, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Specialist în domeniul fumigării mărfurilor agricole

Cerințe față de candidat:
• Studii în agricultură, domeniul protecției plantelor superioare, disciplini conexe (veterinare, biologice, chimice etc.);
• Pregătire profesională respectivă, cunoștințe și experiență de activitate în domeniul efectuării fumigării va constitui un avantaj;
• Cunoștințe privind caracteristica produselor de uz fitosanitar, particularităţile acţiunii lor asupra organismului uman, măsurile de securitate și protecţia muncii, regulile de igienă de producţie şi igienă personală.
• Experiență în domeniul inspectării, controlului mărfurilor și efectuarea fumigării în special cereale, oleaginoase și alte produse alimentare.
• Abilități de utilizare a MS Office;
• Permis de conducere categoria ”B” şi experienţă de conducere min. 2 ani;
• Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusă. Cunoașterea limbei engleză va constitui un avantaj.

Responsabilități de bază:
• Monitorizarea și inspectarea cantitativă și calitativă a mărfii, organizarea fumigării, sigilare, documentare;
• Asigurarea efectuării inspecțiilor, prelevarea probelor, determinarea cantitativă a mărfurilor și după necesitate orgnizarea efectuării fumigării;
• Menținerea ralațiilor cu reprezentanții clienților/agenților/expeditorilor/silozurilor în teren și laboratoare;
• Perfectarea rapoartelor.

Oferta Companiei:
• Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM;
• Salariu motivant, inclusiv și bonusuri de performanță;
• Posibilitate de creștere profesională;
• Loc de muncă modern în centrul orașului;
• Pachet social complet;
• Echipă tînără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: sgs.moldova@sgs.com, indicînd în subiectul scrisorii postul la care aplică.

www.sgs.com

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть