Reteaua de magazine INSTRUMENTE.MD - Nr.1 din Moldova in comercializarea produselor din categoriile de scule mici si mijlocii si electrocasnice mici (conform sondajelor la cel mai bun raport de calitate – pret, cu cel mai înalt nivel de servicii de vinzare, livrare, și mentenanță tehnică) anunta concurs pentru următoarele posture vacante:

Specialist in Achiziții

Cerinte fata de candidat:
- Studii medii sau superioare
- Cunoasterea limbilor: romana, engleza, rusa
- Utilizator avansat in Excell, 1C
- Capacitate de a invata si de a lucra in echipă
- Responsabilitate, Onestitate, si Punctualitate
- Gîndire analitică. Abilitate de a opera cu massive de date
- Capacitatea de a negocia eficient
- Spirit inovativ si dorintă de crestere
- Experiență în domeniul achizițiilor sau a devamării mărfurilor va fi un avantaj.

Responsabilitatile postului:
- Analiza riguroasa a stocurilor si vanzarilor pentru planificarea aprovizionarii de la furnizorii externi si interni
- Mentinerea stocurilor in parametrii stabiliti
- Mentinerea și supervizarea cu acuratețe a comenzilor plasate la furnizor
- Menținerea interacțiunii benefice cu transportatorii, organele vamale ș. a. operatori logistici
- Verificarea documentelor aferente loturilor de marfuri primite de la furnizor (invoice, packing list, Declartii Export, CMR, Certificate Origine)
- Căutarea noilor furnizori
- Negocierea și menținerea corespondenței cu partenerii și furnizorii
- Achiziționarea produselor și asigurarea livrării acestora la depozit (orgnizarea fluxului logistic)
- Participarea in cadrul proiectelor și tenderilor etc.

 Compania ofera:
- Salariu si alte bonusuri de performante;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
- Instruire si un mediu de lucru modern;

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV + Foto in atentia Departamentului
Resurse Umane la adresa de
email: hr@instrumente.md , tel. 078833304

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть