Compania Linia H2O te invită în Echipa sa la funcția de:

Specialist import / achiziții locale

Cine suntem:
 Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm o persoană care are:

  • Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj (în caz că nu este experiență Vă învățăm noi);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență);
  • Gândire logico-matematică;
  • Capacitate de analiză;
  • Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat;
  • Cunoștințe de lucru în EXCEL.

Responsabilități de bază:

  • Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
  • Evidența documentației aferente livrărilor;
  • Evidența stocurilor;
  • Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
  • Lucrul cu reclamațiile;
  • Întocmirea rapoartelor interne;
  • și altele.

Oferim:

  • Oficiu confortabil;
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.
Vă așteptăm în Echipa noastră!

*Doar persoanele selectate vor fi contactate

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть