ICS “Mary Kay (Moldova) Limited” SRL

Angajează:

Specialist Comunicare Marketing în Departamentul de vânzări și marketing

Responsabilități:
• Scriere de articole de marketing, slogane de publicitate și texte promoționale cu scopul promovării strategiilor și produselor Companiei;
• Crearea materialelor de tipar ale Companiei – broșuri, cataloage, prospecte, etc.
• Traducerea textelor din limbile engleză și rusă în limba română;
• Redactarea textelor în limba română;
• Lucrul cu furnizorii pentru crearea materialelor de tipar, video etc.;
• Oferirea suportului pentru publicarea informațiilor pe site-urile Companiei și în alte surse online;
• Îndeplinirea sarcinilor variate în funcție de necesitățile echipei.

Cerințe:
• Studii superioare în domenii relevante funcției: jurnalism, filologie etc.;
• Experiență de muncă în domeniu – 2 ani (de scriere a articolelor, de jurnalist, blogger, copywriter)
• Cunoașterea excelentă a limbii române, la nivel de redactor;
• Cunoașterea bună a limbii engleze (scris – obligatoriu și comunicare - preferabil) și a limbii ruse (comunicare, scris – obligatoriu);
• Abilitate de lucru în programul Photoshop va constitui un avantaj
• Flexibilitate în îndeplinirea sarcinilor diverse
• Calități personale: disciplină, capacitate de a stabili prioritățile, de a planifica și de a respecta termenele, diligență, abilitate de muncă asupra proiectelor în condiții limitate în timp, abilitate de a reacționa și a executa rapid deciziile aprobate.

Oferim:
• Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii;
• Salariu decent și competitiv;
• Posibilități de creștere și dezvoltare profesională;
• Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale;
• Sediu în centrul orașului Chișinău

Așteptăm CV-ul la adresa: moldova.vacancy@mkcorp.com

Numai candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть