Compania StarNet este unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Specialist Administrare Personal

Responsabilităţi:
• Executarea întregului proces privind relațiile de muncă (angajare, încetare a contractului individual de munca, de sancționare, premiere, etc.) în conformitate cu prevederile legale;
• Asigurarea evidenţei curente a dosarelor, carnetelor de muncă și registrelor de personal;
• Perfectarea tuturor documentelor necesare (ordine, contracte de muncă, fişe de post, tabele de pontaj, etc.);
• Colaborarea cu instituţiile de stat;
• Gestionarea bazei de date a angajaţilor companiei;
• Prezentarea rapoartelor solicitate.

Cerinţe:
• Cunoaşterea Codului Muncii;
• Studii superioare (economie, management, drept, etc.);
• Experienţă în domeniu - cel puţin 2 ani;
• Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
• Utilizator avansat al PC. și experiență în utilizarea UNAC (avantaj).
Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md  cu specificarea postului – Specialist Administrare Personal.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md
Fax: 022 844-924

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть