Сonsultant vânzări, sala de vânzare haine pentru copii (magazinul KIDBERRY)

Compania CRAFTI BUSINESS și

Rețeaua KIDBERRY (haine pentru copii) invită

Responsabilități:
- vînzarea mărfurilor;
- aranjarea și pregătirea mărfurilor pentru vânzare;
- deservirea cumpărătorilor cu utilizarea tehnicilor de vînzare stabilite.

Cerințe:
- fluență în limbile română și rusă;
- orientare către client și bune abilități de comunicare;
- cunoștințe de operare PC;
- experiență în domeniul vînzărilor/achizițiilor de cel puțin 6 luni - îmbrăcămintea, încălțămintea, accesorii;
- un nivel înalt de cultură generală (preferabil).

Condiții de lucru:
- salariu în mărime de la 9000 lei (salariul de baza + %);
- program de lucru în ture (9:00-20:00), în ture (19-20 schimburi pe luna);
- pachet social;
- condiții de muncă excelente și un colectiv binevoitor.
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon indicat.

Telefon: 079470115 ; 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: hr@crafti.md  ; crafti4job@gmail.com

Telefon: 079470115 / 061161550
E-mail: hr@crafti.md / crafti4job@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через