Sommelier

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu motivant
  • Grafic de lucru: 8.30 - 17.30
  • Locație: Calea Ieșilor 8
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative
Responsabilitățile rolului:
  • Prezintă într-o manieră interesantă și captivantă informația despre vinuri
  • Prezintă istoria vinurilor de Purcari și a evoluției companiei
  • Prezintă beciurile Purcari și alte zone de interes pentru oaspeți
  • Organizează degustarea vinurilor
  • Moderează prezentările organizate pentru oaspeții complexului
  • Participă la evenimente dedicate artei vinului
Studii și experiența necesară:
  • Experiență relevantă pe un post similar
  • Fluență în limbile engleză, română și rusă
  • Atitudine pozitivă și orientare către client
  • Responsabilitate și pasiune
  • Cunoştinţe temeinice în domeniul vinificaţiei
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare
  • Disponibilitatea pentru grafic flexibil de muncă
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine  , iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть