Din grupul de companii Purcari Wineries PLC fac parte Vinariile Purcari, Bostavan, Bardar si Crama Ceptura (România). Noi apreciem Pasiunea, Dedicatia si Competenta profesionala, combinate cu un grad inalt de responsabilitate.

Somelier - Vinuri de Purcari

Transformă-ți pasiunea pentru vin în profesie!

Rol: știe totul despre licoarea lui Bachus și ajută clienții să facă alegerea perfectă a unui vin pentru a fi procurat sau servit cu bucatele alese în local. Este plasat înainte de oricare alt angajat care serveste.

Responsabilități:
• Prezintă într-o manieră interesantă și captivantă informația despre vinuri;
• Prezintă istoria vinurilor de Purcari și a evoluției companiei;
• Prezintă beciurile Purcari și alte zone de interes pentru oaspeți;
• Organizează degustarea vinurilor;
• Moderează prezentările organizate pentru oaspeții complexului;
• Participă la evenimente dedicate artei vinului.

Educație și experiență:
• Experiență relevantă pe un post similar;
• Fluență în limbile engleză, română și rusă;
• Atitudine pozitivă și orientare către client;
• Responsabilitate și pasiune;
• Cunoştinţe temeinice în domeniul vinificaţiei;
• Abilități excelente de comunicare și prezentare;
• Disponibilitatea pentru grafic flexibil de muncă;
• Eleganță și rafinament.

Oferim:
• Instruire și dezvoltare profesională;
• Mediu dinamic de lucru;
• Echipă de profesioniști veritabili;
• Susținerea, încurajarea și aprecierea rezultatelor;
• Salariu motivant + bonus de performanță.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază un CV la adresa de e-mail hr@purcari.md , cu mențiunea ‘’Somelier’’.

hr@purcari.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть