Angajăm:

Șofer

Cerinţe faţă de candidat:

  • permis de conducere categoria ”B” (experienta de condus minim 2 ani);
  • persoane tinere si energice, pozitive si amabile;
  • cunostinte minime in domeniul reparatiei autoturismelor;
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă;
  • abilităţi de comunicare;
  • punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
  • cunoașterea computerului la nivel de utilizator.

Responsabilităţi de bază:

  • Urmărirea dotării autovehiculelor;
  • Deplasarea cu autoturismul in raza orasului Chisinau;
  • Evidența consumului de carburant;
  • Întocmirea documentelor premergatoare vînzării.

Compania specializată în vînzarea autoturismelor oferă:

  • condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
  • posibilitatea de creştere profesională;
  • investiție în dezvoltarea profesională.

Locaţia: Chişinău, Moldova

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: contabilitate.resource@yahoo.com cu specificarea obligatorie pentru functia - Sofer-Logist .

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть