Compania "Diolsem" SRL angajeaza:

Sofer-expeditor marfa

Responsabilitati:
- Verificarea marfii si documentelor pentru livrare;
- Deservirea clientilor cu amabilitate;
- Executarea livrarilor in termenii stabiliti;
- Predarea facturilor conform raportului de livrare;
- Pastrarea automobilului  conform cerintelor de intretinere;

Cerinte:
- Studii liceale / scoala profesionala;
- Cunoasterea zonelor geografice ale Republicii Moldova;
- Cunoasterea lucrului cu  facturile fiscale;
- Experienta de conducere a automobiliului min 3 ani si experienta in lucru min 1 an;
- Asimilarea cu usurinta a informatiei despre RUTE; CLIENTI; PRODUSE;
- Abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva fata de client si tratarea lor cu respect.

Compania ofera:
- Salariu competitiv;
- Pachet social;

Persoanele care corespund cerintelor descrise, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe adresa de email:

E-mail: diolsem@yahoo.com

Grafic de lucru luni-vineri 9-18, simbata 9-15.

Telefon: 060315020.

Telefon:
  060315020

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть