Șofer autocamion / Expeditor mărfuri

“VARDA” SRL
este parte a unui mare holding de producție și comerț
fiind principalul distribuitor de băuturi alcoolice și nealcoolice cu peste 25 de ani de experiență reușită în Republica Moldova și în afara ei, dar și DISTRIBUITOR EXCLUSIV AL MĂRCILOR COMERCIALE „PERFECT”, „La Nature”, „PEPSI”, „SANDORA”

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria „C”;
- experiență de cel puțin 3 ani în conducerea vehiculelor;
- deținerea fișei medicale valabile.

Responsabilități:
- transportarea mărfurilor către destinațiile stabilite cu autocamionul oferit de angajator;
- îndeplinirea cu exactitate a dispozițiilor șefului;
- asigurarea completării corecte și a integrității documentelor de însoțire a mărfurilor.

Compania oferă:
- salariu stabil;
- oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii și pachet social integral.

Pentru detalii sunați: 079 95 25 69.

Telefon:
079 95 25 69

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через