Studio Moderna

Social Media Manager

Candidatul ideal:
• Studii superioare
• Bun cunoscator de limba romana si rusa
• Initiativa, creativitate, atitudine pozitiva si deschisa spre rezolvarea problemelor
• Abilitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa
• Cunostinte avansate despre Social Media si Marketingul Online

Responsabilitatile cheie:
• Managementul si operarea conturilor de Social Media (Facebook, Instagram, VK.com s.a.)
• Crearea, planificarea, publicarea și distribuirea conținutul zilnic (text, imagini, video), inclusiv prin emiterea cerintelor pentru conceptul vizual si urmarirea crearii materialelor
• Campanii Social Media: selectarea tematicilor de campanii; crearea textelor aferente; emiterea cerintelor pentru conceptul vizual si urmarirea crearii materialelor; setarea campaniilor si stabilirea modalitatii de targetare a publicului tinta; monitorizarea si optimizarea campaniilor
• Urmarirea permanenta a nivelului de engagement si implementarea de actiuni creative care sa il influenteze
• Construirea si executarea strategiei de Social Media prin cercetare competitiva, analiza comparativa, identificarea si segmentarea audientei, identificarea de noi metode pentru promovarea prin canalele alocate

Ce oferim noi:
• Program de lucru 8 ore/zi de luni pina vineri
• Salariu motivant
• Angajare oficiala cu pachet social deplin
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala si integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata
• Mediu de lucru agreabil, conditii excelente

Trimiteti CV-urile pe adresa electronica: lisnic.ela@studio-moderna.com, unde sa indicati pozitia vacanta solicitata de dvs.

Вперед

Studio Moderna в соцсетях

Контактная информация

Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 202
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть