Compania "REMARK" este in căutarea unui nou angajat la poziția de:

SMM

Ești pasionat de social media, ai spirit analitic și știi să optimizezi bugetele de advertising?

Dacă iți dorești să lucrezi într-o echipă de profesioniști, într-un loc in care sa simti ca tot ce faci tu conteaza, atunci vino in echipa noastra!

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
 • Realizarea de postari planificate pe platformele sociale (Facebook, LinkeIn, Instagram), gestionarea zilnica a mesajelor, comentariilor, review-urilor si notificarilor;
• Crearea de continut relevant pentru consumatori, copyright pentru campaniile de comunicare sau idei pentru concursuri;
• Urmarirea si imbunatatirea indicatorilor de performanta - cresterea timpului de vizualizare, numar de vizite, lead-uri, conversii
• Cunoasterea instrumentelor de promovare în platformele social media;
• Originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea de a respecta termene limita;
• Simt artistic, notiuni de compozitie, cromatica si echilibru;
 • Experienta in administrarea în paralel mai multe campanii și brand-uri constituie un avantaj.

Noi oferim:
 • Oportunitatea de dezvoltare profesionala și personală;
• Proiecte ambitioase;
• Pachet salarial motivant bazat pe performanță;
• Un sistem de management modern.

Așteptam CV-ul tău la adresa: hr@remark.md  cu mențiunea ”SMM” P.S. In companie se promoveaza relatia pe termen lung!

hr@remark.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть