Angajăm:

SMM specialist

 Dacă te consideri o persoană dinamică, cu spirit de echipă, sociabilă, ai dorinţă de realizări mari şi, totodată, îţi place să comunici cu oamenii sa navighezi pe internet şi să faci vânzări, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Noi oferim:
- Salariu motivant oferit cu regularitate;
- Oficiu confortabil;
- Instruire profesională continuă;
- Colectiv tănăr, prietenos și amabil într-o companie stabila.
- Telefon de serviciu;
 -50% compensarea costului prinzului in cafenea,situata pe teritoriul intreprinderii

Locatia: Chisinau, str. Soseaua Balcani 3A ( sectorul.Buiucani).

Cerinte:
·         Studii superioare ,colegiale (Marketing,)
·         Cunoaşterea  perfecta  limbilor română, rusă;
·         Abilităţi excelente de comunicare și scriere în limba română,rusă;
·         Creativitate, imaginaţie, pasiune şi capacitate de a scrie texte care vând;
·         Cunoștinţe PC, Microsoft Office, Facebook, Instagram;

Responsabilitati:

  • administrarea conturilor în rețelele de socializare;
  • prelucrarea continutului :scrirea textelor de calitate.
  • asigurarea vizibilității platformei pe rețelele de socializare.
  • Comunicarea cu publicul online,construirea unei imagini pozitive a brandului ,(monitorizarea recenziilor si a comentariilor.)
  • Analiza performantei platformelor social media utilizate si elaborarea recomandarilor de eficientizare.

Dacă citind anunțul te-ai gîndit: Este despre mine! expediază un CV la adresa electronică: hr@tronex.md   sau apelează la numărul 060468333 ; 022 78 88 55
Te așteptăm cu drag in echipa noastră.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@tronex.md

Telefon: +373 60 468 333

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть