SMM & Site Manager

Pasionat de meseria ta?
La Romstal, lider de piață în domeniul instalațiilor termo-hidro-sanitare, ne dezvoltăm împreună, atât în Moldova cât și în Europa! Cu extindere în 6 tări din Europa, Romstal este compania care tinde să crească standardul de viață al clienților săi prin produsele și serviciile pe care le oferă.
Colegii noștri din Departamentul Vânzări au devenit cei mai buni specialiști în domeniul instalațiilor și te așteaptă alături de ei!

Acest job ți se potrivește dacă:

  • Ești o persoană care comunică ușor cu ceilalți;
  • Ai o atitudine pozitivă, ești organizat și poți lucra simultan pe mai multe activități;
  • Ești o persoana energica, orientata spre rezultate și spre învățare;
  • Ai valori personale solide de onestitate, integritate și grijă față de mediu;
  • Ai cunostinte aprofundate ale PC-ului, in special a programelor de editare grafica;
  • Cunoști și poți aplica principiile comunicării vizuale în Internet;
  • Ești creativ, ai abilități de confectionare a machetelor publicitare;
  • Ai experiență relevantă într-o poziție similară minim 1 an.

Descrierea jobului

  • vei crea și implementa planul de marketing pentru Social Media (Facebook, Instagram);
  • vei crea continut pentru Social Media – texte, bannere, concursuri și alte activități care să genereze trafic și interacțiune cu potențialii clienti;
  • vei comunica cu potențialii clienți în Social Media;
  • vei fi responsabil de buna funcționare a site-ului;
  • vei realiza unui spațiu virtual de vanzare optim care să atragă clienții și să fie ușor de utilizat;
  • vei asigura prezența corectă și completă a tuturor produselor comercializate de companie pe web;
  • vei răspunde de promovarea web a site-ului corporate și a magazinului virtual;
  • vei crea elemente grafice și stilistice pentru paginile web, vei elabora designul bannerelor și paginilor web promoționale;
  • vei efectua machetari de texte pentru pagina web;
  • vei gestiona informațiile pe resursele web: postare de știri, articole, descrieri, imagini ale produselor;
  • vei monitoriza și analiza mass-media electronică din domeniu.

La Romstal te-ar putea interesa și următoarele beneficii:

  • Bonusuri pentru performanță;
  • Beneficii extrasalariale: tichete de masă, evenimente și cadouri pentru copii, evenimente pentru angajați, etc;
  • Traininguri;
  • Muncă într-o companie multinațională, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Posibilități de dezvoltare a carierei.

Suntem orientați spre rezultate și punem preț pe dezvoltarea profesională a oamenilor din companie.
Dacă împărtășești și apreciezi aceleași valori, vino alaturi de noi!
Trimite-ne imediat CV-ul la hr@romstal.md
Ești gata să faci față provocării?

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть