Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Șef tură secția de ambalare

Descrierea postului/obiective:
- Asigurarea îndeplinirii sarcinilor necesare de către linia de ambalare, conform obiectivelor stabilite;
- Organizarea și coordonarea subalternilor (ambalatori produse din carne) conform obiectivelor de realizare stabilite;
- Asigurarea și menținerea liniei de ambalare în stare tehnică corespunzătoare, coordonând funcționarea acesteia cu responsabilii departamentului de producere;
- Menținerea îndeplinirii la timp și calitativ a proceselor necesare, stabilite în sarcina sa de către Directorul de producție;
- Asigurarea respectării cerințelor de securitate și sănătate în muncă, normele de igienă sanitară cât și altele normative;
- Alte obligațiuni specifice ocupațiunii de șef de tură secția ambalare în alimentație publică.

Cerințe față de candidat:
- Studii tehnice/superioare în domeniul alimentației publice;
- Experiența de muncă de cel puțin 1 an în domeniul fabricării produselor de natura cărnurilor și mezelurilor;
- Responsabilitate și atenție la detalii;
- Domiciliul: preferabil în raza Raionului Criuleni.

Noi oferirm:
- Salariu adecvat volumului de muncă stabilit;
- Muncă schimburi;
- Colectiv de muncă tânăr și prietenos;
- Prânz gratuit;
-transport asigurat
- Posibilitate de promovare;
- Condiții sociale conform prevederilor legale în vigoare

Persoanele înteresate de prezenta ofertă, sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: fabrica@nivalli.md          cu mențiunea ”Șef tură secția ambalare“ sau contactați-ne la numărul: 068686530.

Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L are statut de operator al datelor cu caracter personal, înregistrat la Centrul Național pentru Protecția Datelor cu Caracter Personal sub nr.0001633-002, în temeiul prevederilor Legii RM nr.133 din din 08.07.2011 privind protecţia datelor cu caracter personal. În temeiul prevederilor Legii menționate, candidații expediind CV-urile, scrisorile de intenție, scrisorile de recomandare, sau alte acte prin care se manifestă voința de a se angaja în cadrul Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L își exprimă consimțământul ca Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L să prelucreze datele primite în scopul analizei candidatului pentru poziția solicitată. În temeiul celor menționate Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L garantează confidențialitatea datelor primite, conform prevederilor legislative de rigoare.

E-mail: fabrica@nivalli.md
Telefon: 068686530

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть