Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Şef secţie construcţie

Responsabilităţile principale:
- asigura functionalitatea si starea tehnica a obiectelor imobiliare, cladirilor, incaperilor ce aparţin companiei;
- stabileste planul de reparatii preventive pe elementele infrastructurii;
- organizeazău echipele de constructii si mentenanta in vederea executarii lucrarilor de constructie, mentenanta, instalatii, utilitati la diferite obiecte;
- întocmeşte devizele de cheltuieli pentru lucrarile de constructii si mentenanta;
- organizează igienizarea corespunzatoare a cladirilor, incaperilor, spaţiilor de lucru şi teritoriului adiacent;
- este responsabil de eliberarea actelor autoritatilor cadasrale si a organelor de resort (certificate, evaluari, autorizatii), precum si respectarea prevederilor legale în vigoare în domeniul sănătăţii şi securităţii muncii (permise si autorizatii antiincendiare, electrice, constructive, etc);
- asigura compenţa necesara la personalul serviciului, pune sarcini, controleaza indeplinirea acestora;
- în limita mandatului oferit, selecteaza obiecte imobiliare pentru proiectele comerciale noi si de investitii;
- executa demararea, derularea, finalizarea proiectelor de investitii/mentenanta a obiectelor imobiliare;
- supervizeaza şi controleaza riguros externalizarea activitatii de proiectare, efectuată de personal autorizat in constructii;
- supervizeaza procesele de proiectare si executie, elaborarea si implementarea solutiilor tehnice pentru cladirile din patrimponiul companiei.

Studii, competenţe, abilităţi:
- Experienta într-o pozitie similara minimum de 3 ani;
- Studii superioare tehnice (ingineresti, constructie);
- Flexibil, creative, abilitatea de a lucra cu dead-line-urile
- Posedarea capacitații de planificare (capacitatea de a-si organiza si coordona activitatea, de a pune priorităţi, utilizînd şi repartizînd adecvat resursele necesare);
- Creativitate, comunicabilitate, orientare spre rezultatul final.

Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

E-mail: hr@orhei-vit.com

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть