Șef parc auto

Angajăm:

Cerinte:

  • Persoană punctuală, atentă la detalii;
  • Capacitate de organizare/planificare, flexibilitate și precizie;
  • Persoană comunicativă, orientată spre rezultat cu atitudine prietenoasă;
  • Bune abilități de lucru în echipă și cunoștințe PC;
  • Seriozitate, punctualitate, discretie;
  • Experienta in coordonare auto, camioane,trailere
  • Cunostinte de mecanica auto;
  • Abilități de negociere;
  • Capacitate de a lua decizii în condiții de stress.
  • Experiență în transportul international-rutier de mărfuri – constituie un avantaj
  • Transport auto personal.

Descrierea jobului:

  • Administrează, coordonează și gestionează asigurarea funcționării parcului auto:
  • Organizează și realizează toate actele necesare aferente administrații și funcționării parcului auto;
  • Completarea tuturor registrelor de evidență a parcului auto;
  • Predarea și primirea autovehiculelor pe baza de Proces Verbal;
  • Înmatricularea autovehicolelor;
  • Reinnoirea asigurări mașini sau îndrumarea și urmărirea reînnoirii unde e cazul;
  • Programarea și urmărirea realizării reviziilor;
  • Căutarea celei mai bune oferte de revizii/reparații de la service-uri;
  • Administrarea gestiunii parcului auto;
  • Administrarea contului de GPS și verificarea consumului de carburant;
  • Întomirea de diverse rapoarte privind consumul de carburant, număr de km parcurși, viteza de deplasare, etc.
  • Monitorizarea stării tehnice precum și a modului de exploatare și întreținere ale mașinilor din parcul auto;
  • Întocmirea diverselor rapoarte specifice activității Parcului Auto;
  • Calcularea/urmărirea cheltuielilor pentru parcul auto;
  • Calcularea și verificarea consumului de combustibil;
  • Realizarea de achiziții specifice flotei auto;

Avantaje:

  • Mediu de lucru plăcut;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Echipă dimamică.

Expediați un CV pe adresa de mail: hr@imperador.md, indicați funcția pentru care pretindeți.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через