Șef Laborator Dentar

Clinica Stomatologică "Dentino" angajează:

Dentus Dentino este mai mult decât o Clinică stomatologică.
Este locul unde Oamenii, zilnic, își regăsesc Zâmbetul și motive în plus de a fi mai fericiți și mai sănătoși.

Evoluează și tu profesional alături de o echipă solidă și profesionistă.

Responsabilități:

  • Coordonarea activității laboratorului de tehnică dentară;
  • Responsabil(a) cu activitatea zilnică, planificarea eficientă a resurselor și urmărirea realizării obiectivelor;
  • Planificarea și coordonarea activității, stabilirea priorităților și a strategiei de dezvoltare;
  • Centralizarea, analizarea și raportarea rezultatelor;
  • Prospectarea pieței și găsirea de noi oportunități, eficientizarea serviciilor prestate.

Cerințe:

  • Experiența anterioară în domeniul stomatologic (min. 2 ani) preferabil
  • Abilități de planificare, organizare și raportare
  • Abilități de gestiune a echipei
  • Atitudine profesionistă
  • Dorință de dezvoltare a abilităților în domeniu

Condiții:

  • Mediu plăcut de lucru;
  • Utilaje ultra-performante;
  • Salariu motivant

Te așteptăm în cea mai modernă Clinică stomatologică din Chișinău!
Dacă știi că acest rol este pentru tine, expediază acum CV-ul la:
hr@dentus.md
+(373) 68 797 799, Tatiana

Mun. Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4

+(373) 68 797 799, Daniela
Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4
www.dentus.md
www.dentino.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть