Sef Departament Tehnic

„ROST IMPORT” fondat în anul 2010

Lider în domeniul importului și distribuției de jucării și accesorii pentru copii

Sunteți un Sef al departamentului tehnic cărui îi place să asigure buna functionare a stocării, evidenței și livrării produselor B2B și să se afirme în proiecte noi? Să aveți o libertate deplină în acțiuni pentru dobândirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveți această posibilitate, recompensă va fi un salariu decent și ocazia de a aduce propriul aport fără limite ca Lider și Învingător! Aplicați CV-ul cu o poză la: hr@rostimport.md  cu specificarea „Șef departament tehnic”.

Sortiment: peste 3 000 de poziții (jucării pentru copii de toate vârstele, accesorii pentru sport, încălțăminte pentru copii, jucării de dezvoltare, etc.)

Oferim:
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Pauza de prânz: 1 oră
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în oficiu confortabil
• Alte facilități extra salariale

Locație: str. Tighina, 65 (ICAM)

Cerinţe:
• Cunoașterea bună a limbii române şi ruse
• Studii superioare
• Utilizator experimentat în Excel, 1C
• Experiență în conducerea activității depozitelor și transportării
• Capacitatea de a organiza eficient activitatea
• Viteză maximă de lucru
• Inițiativă și orientare spre rezultat
• Capacitate de a lua decizii și de a lucra cu câteva sarcini concomitent
• Responsabilitate, Onestitate

Responsabilităţi:
• Asigurarea produselor de o calitate înaltă, care îndeplinesc toate cerințele clienților, furnizate la timp
• Monitorizrea productivității lucrătorilor departamentului și coordonarea colaborării interdepartamentale
• Participarea la ședințe de lucru și instruiri.
• Raportarea rezultatelor obținute
• Dobândirea indicatorilor de performanță planificați

Scopul companiei este ca produsele noastre să fie pe placul fiecărui copil din țară!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через