Angajam

Sef Departament Marketing

Avantajele pe care le oferim:

  • Salariu atractiv, ce creste in functie de rezultate;
  • Angajare oficiala, intreg pachet social;
  • Frecventare cursuri de calificare;
  • Buget corespunzator pentru proiecte interesante;

Responsabilitati de baza:

  • Elaborarea strategiei de marketing, de lungă și scurtă durată;
  • Planificarea volumului de vanzari si organizarea actiunilor ce va asigura executarea planului de vanzari;
  • Realizarea cercetărilor de marketing;
  • Organizare și coordonarea diferitor proiecte de marketing și analiza eficienței lor;
  • Prezentarea raportelor de activitate pentru fiecare proiect în parte;
  • Căutarea și elaborarea a noi instrumente și mecanisme pentru promovarea produselor;
  • Conceperea materialelor promoționale si asigurarea companiei cu produse publicitare;
  • Moderarea si intretinerea retelelor de socializare: crearea content planului, stabilirea si gestionarea relatiilor premanente cu abonatii si cresterea numarului lor, conform planului stabilit;
  • Coordonare remarketing;
  • Coordonarea activitatilor de CRM;
  • Organizarea și desfășurarea activităților de suport pentru echipa de vânzări (elaborare scripturi de vinzari, prezentari de produs, etc);
  • Fundamentarea și gestionarea bugetului de marketing;
  • Delegarea eficienta a sarcinilor;

Cerinte fata de candidat:

  • Studii în domeniul Marketingului / Vinzarilor;
  • Cunostințe în domeniul marketingului: analiza pieții, promovare imagine și produs, branding;
  • Cunoștințe în domeniul marketingului online.
  • Experiență min. 2 ani;
  • Cursuri/cunoștințe suplimentare în domeniu vor constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă nivel avansat, limba engleza constituie un avantaj;
  • Abilități de lucru în WORD, EXCEL, INTERNET;
  • Abilitatea de lucru în Adobe Photoshop, Corel Draw constituie un avantaj remarcabil;
  • Experiență de lucru cu un volum mare de informatii si mai multe proiecte simultan;
  • Persoană orientată spre rezolvarea problemelor și luarea deciziei în timp scurt;
  • Responsabilitate, Punctualitate, Devotament;

Е-mail: storojveronica@gmail.com
Tel: 079337770

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть