Angajăm:

Șef de Echipă (Sales Team Leader)

Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 25 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 28 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.

Departament: Vânzări

Rol: Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei.
Locaţie: zona Transnistria
Valori: Autenticitate, Grija față de oameni, Performăm împreună, Excelență, Învățare, Câștigăm cu clienții.
Termen limită:  22 aprilie 2019.

Oferim:

  • Mediu de lucru ce încurajează inițiativa
  • Lucru cu cele mai representative branduri globale, cu un portofoliu care crește de la an la an.
  • Echipă de traineri dedicată dezvoltării tale.
  • Recunoașterea rezultatelor și a performanțelor.
  • Diversitatea activității prin gestionarea unui portofoliu complex de produse.
  • Oportunități de promovare.
  • Beneficii atractive (mașină, bonusuri, tichete de masă, prime, asigurare medicală, concursuri interne)
  • Grafic de lucru: luni-vineri; sîmbăta/duminca zile de odihnă.

 Responsabilități principale:

  • Implementarea strategiei de vânzare și marketing;
  • Optimizarea distribuției;
  • Coordonarea activității Business Developerilor;
  • Dezvoltarea și monitorizarea execuției în piață;
  • Realizarea bugetului de vânzări;
  • Responsabilități administrative;
  • Controlul creditului în piață;
  • Implementarea promoțiilor naționale;
  • Coordonarea și dezvoltarea distribuției pe ambalaje și marcă;
  • Dezvoltarea oamenilor.

Criterii Eligibilitate:

  • Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor/distribuție minim 2 ani;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Studii superioare;
  • MS Office;
  • Limba engleză - constituie avantaj.

Abilități soft:

  • Pasiune;
  • Spirit de leader;
  • Judecată;
  • Focus;
  • Obținera rezultatelor;
  • Munca în echipă;
  • Comunicare;
  • Dezvoltarea capabilităților;
  • Managementul schimbării.

Abilități tehnice:

  • Merchandising și implementarea activităților de marketing ;
  • Negociere ;
  • Abilități de vânzare;
  • Managementul distribuției;
  • Abilități de evaluare și monitorizare;
  • Managementul a diverse canale;
  • Managementul clienților pricipali;
  • Dezvoltarea noilor produse;
  • Abilități în domeniul financiar.

  • Ești devotat și pasionat de a direcționa echipa ta către creștere;
  • Aspiri să conduci lideri;
  • Îți dorești să obții rezultate remarcabile;
  • Îți place să lucrezi în echipă;
  • Îți plac dinamismul, rapiditatea și complexitatea;
  • Valorile și integritatea puternică te conduc în activitatea ta.

Dacă eşti interesat – aplică online şi expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com , te rugam sa specifici pozitia pentru care aplici.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть