Companie din domeniul materialelor de construcții ,, BPM TRADE " SRL http://bpm.md/  anunță recrutarea persoanelor în funcția de:

Șef Contabil - Главный бухгалтер

Cerinţe faţă de candidat:

1. Studii superioare de profil (contabilitate, economie, finanțe);
2. Cunoaşterea Legislaţiei Fiscale şi Contabile;
3. Experienta în domeniul contabil de cel puţin 5 ani.
4. Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
5. Utilizator competent PC, cunoaşterea obligatorie a programelor 1C.
6. Grad înalt de responsabilitate

Responsabilităţi:
1. Ducerea evidenței contabile în conformitate cu prevederile legislației în vigoare și a standardelor naționale;
2. Întocmirea rapoartelor financiare, statistice, fiscale necesare și prezentarea acestora în termenii prestabiliți;
3. Planificarea, gestionarea și raportarea financiară;
4. Elaborarea, divizarea și controlul asupra executării bugetului;

Compania oferă:
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
- salariu se va stabili în funcție de rezultatele interviului

Contacte:
tel: 068474739
email: human_resource@bpmplus.md  http://bpm.md
Adresa:
R.M. Mun. Chișinău, str. Uzinelor 78, MD-2023

Companie din domeniul materialelor de construcții ,, BPM TRADE " SRL http://bpm.md/  anunță recrutarea persoanelor în funcția de Șef Contabil la Producere - Главный бухгалтер на Производству

Требования к кандидату:

1. Высшее образование (бухгалтерский учет, экономика, финансы);
2. Знание фискального и бухгалтерского законодательства;
3. Опыт работы в сфере бухгалтерского учета не менее 5 лет.
4. Знание румынского и русского языка;
5. Грамотный пользователь ПК, обязательное знание программ 1С.
6. Высокая степень ответственности

Обязанности:
1. Ведение бухгалтерского учета в соответствии с законодательством и национальными стандартами;
2. Подготовка необходимых финансовых, статистических, налоговых отчетов и их представление в заранее установленные сроки;
3. Финансовое планирование, управление и отчетность;
4. Разработка, разделение и контроль исполнения бюджета;

Компания предлагает:
- Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
- зарплата будет зависеть от результатов собеседования

Контакты:
Звонить по телефону: +37368474739
email: human_resource@bpmplus.md

Адрес:
Р.М Мун. Кишинев, ул. Заводская 78 MD-2023

E-mail: human_resource@bpmplus.md
Tel. contact: +37368474739
Web: www.bpm.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil șef

Blinoff • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Contabil

Melitax Grup • Вчера, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт