Suntem echipa numărul 1 în vînzări IMOBILIARE din Republica Moldova. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări de imobiliare.

Șef Call Centru

Responsabilitati fața de candidat:
- Aptitudini organizatorice excelente;
- Abilități excelente de comunicare scrisă si verbală.
- Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp, atent la detalii;
- Asigurarea comunicării între angajatii companiei – mediul intern şi extern al intreprinderii;

Cerințe față de candidați:
- Experienta in domeniu;
- Cunoaşterea PC nivel mediu;
- Limba Română/Rusă (engleză un plus);
- Experiența în vînzări prin telefon;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă;
- Aptitudinea de a exprima logic şi structurat gîndurile;

Compania garantează:
- Loc de muncă amenajat în oficiu situat în sectorul Centru
- Orarul de muncă: Luni - Vineri 9:00 - 18:30, sîmbătă 10:00 – 13:00
- Salariu motivant de la 10000-25000 lei
- Pachet social deplin
- Posibilitate de avansare
- Abonament cu minute nelimitate
- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern
- Instruire obligatorie în domeniul imobiliare precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vînzări și negociere.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: hr@proimobil.md  , cu mențiunea ”ȘEF DEPARTAMENT CALL CENTRU”.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через