IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Șef cabinet președinte in cadrul companiei IMC GROUP

Cerinte:
- Studii superioare;
- Persoană cu aspect exterior plăcut, amabilă şi prezentabilă;
- Limba română, rusă, engleză; italiană constituie avantaj
- Abilităţi de organizare, comunicare, şi responsabilitate;

Responsabilităţi:
- primirea şi redicţionarea apelurilor telefonice;
- expedierea faxurilor, scrisorilor;
- înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentaţiei de intrare-ieşire;
- întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor;
- traducerea în limbile română/rusa -(utilizator independent), engleză, italiană - (utilizator elementar)

Ce ofera compania:
- Siguranta si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Salariu in dependenta de cunostintele si abilitatile in domeniu, cu crestere in baza de eficacitatea muncii.
- Graficul de munca 9:00 - 18:00 Luni-Vineri
Daca sunteti persoana dinamica, orientata spre rezultat si vedeti realizarea personala prin cariera atunci va invitam sa faceti parte din echipa nostra.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică:
cadre@imc.md   sau imc.cadre@gmail.com  , indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть