Poșta Moldovei

Șef al serviciului Post Terminal

Î.S. „Poșta Moldovei” specializată în recepționarea, prelucrarea, transportarea și distribuirea trimiterilor, una dintre cele mai mari organizații de acest gen din țară, anunță concurs pentru funcția de Șef al serviciului Post Terminal.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
• Studii universitare complete în domeniul Ingineriei;
• Cunoștințele în IT vor constitui un avantaj;
• Cunoștințe avansate de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, navigare pe internet);
• Experiența într-o funcție de manager constituie un avantaj;
• Cunoașterea limbii române este o condiție obligatorie;
• Cunoașterea limbii engleze și ruse sau a unei alte limbi străine constituie un avantaj;
• Capacitate de organizare și planificare a activităților curente;
• Fluență verbală;
• Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică, care să aibă abilități de a fi lider.

ATRIBUȚII DE SERVICIU:
• Organizarea activităților serviciului Post Terminal;
• Organizarea procesului de livrare a coletelor la Post Terminal;
• Colaborarea cu clienții potențiali și acei actuali;
• Analizarea modului de vizibilitate și dezvoltare a serviciului Post Terminal;
• Elaborarea strategiilor de dezvoltare ale serviciului;
• Monitorizarea zilnică a angajaților privind îndeplinirea sarcinilor;

Beneficii:
• Salariul de la 10 000 de lei;
• Angajare cu program de muncă deplin;
• Legătură telefonică corporativă;
• Posibilități de promovare;
• Mediu de lucru plăcut într-un colectiv profesionist.

Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: hr@posta.md
Pentru informaţii suplimentare sunați la numărul de telefon 078824038.

E-mail: hr@posta.md
Telefon: 078824038.

Poșta Moldovei в соцсетях

Контактная информация

Bulevardul Ștefan cel Mare și Sfînt 134, Chișinău 2012, Moldova
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через