Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Şef al laboratorului de producere al fabricii din Orhei

Responsabilităţile principale:
- coordonează activitatea din punct de vedere tehnic şi organizatoric în laborator;
- controlează producerea, primirea materiei prime, materialelor auxiliare, corespunzătoare condiţiilor de calitate şi inofensivitate conform documentelor normative.

Studii, competenţe, abilităţi:
- studii superioare în Tehnologia produselor alimentare / Inginerie si Management in Alimentatie Publică;
- Abilităţi manageriale;
- Experienţă de muncă în posturi similare de 5 ani.

Calităţi personale:
- responsabil;
- punctual;
- spirit de echipă;
- capacitate de a învăţa.

Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.
- amplasare geografică a locului de muncă în or. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть