Asistent/ă Director | Помощник директора

Art-Granit este în căutarea unui nou coleg:

Art-Granit este în cătarea unui Asistent Director Executiv, responsabil și dinamic pentru a se alătura  echipei noastre. Asistentul Executiv va deține rolul de sprijinire a  companiei în îndeplinirea obiectivelor strategice, oferind suport operațional și administrativ.

Responsabilități principale:

  • Urmăreşte agenda ședințelor Directorului cu bordul de manageri al companiei;
  • Elaborează procesele verbale la intalnirile/sedintele prezidate de Directorul;
  • Gestionează sistemului de sarcini de la CEO catre responsabilii de departamente;
  • Primirea si trimiterea corespondenței;
  • Pregătirea documentelor pentru avizări și semnări;
  • Colectarea, prelucrarea și prezentarea informațiilor necesare pentru luarea deciziilor manageriale;
  • Realizează și transmite rapoarte prestabilite.;
  • Executarea sarcinilor operaționale parvenite de la management;

Candidatul potrivit ar trebui să posede:

  • Cunoașterea limbilor: română, engleză, rusă-obligatorie.
  • Cunoștințe și abilități de lucru: Word, Excell, PPT, CRM, 1C.
  • Cunoștințe generale despre management, structura organizatorica;
  • Cunoștințe privind structura unei sedinte, elaborare proces verbal al  ședintei;
  • Leadership și Inițiativă, implicare;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Rezistența la stres și capacitatea de a prioritiza sarcinile;
  • Atenție detalii si capacitatea de a lucra cu un volum mare de date și informații;
  • Rapiditate în execuție, orientarea către rezultat;
  • Experiența  într-o poziție/responsabilități  similare - constituie  un avantaj.

Ce oferim:

  • Grafic de lucru: luni-vineri, 8 ore pe zi (9:00-18:00);
  • Oficiu modern și confortabil, situat pe adresa bd. Grigore Vieru 19;
  • Salariu negociabil, în dependență de cunoștințe și experiență (de la 15000 NET);
  • Instruire/Traininguri/Depalsări asigurate de companie;
  • Teambuildinguri și evenimente corporative;
  • Premii/Cadouri pentru diferite ocazii, evenimente.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 069000527

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть