CasaMorosan se afla printre liderii vanzarilor en-gros de birotica, cu o experienta de peste 20 ani in R.Moldova. CasaMorosan este o afacere de familie, in spatele succesului careia se afla angajatii sai.

Daca muncesti cu placere si pasiune, atunci o echipa de profesionisti asteapta sa li te alaturi!

Sales Analyst / Asistent Director Administrativ

Va oferim:
• Salariu atractiv si bonusuri de performanta
• Oficiu in sectorul Ciocana
• Grafic de lucru 8.30:17.00
• Cursuri profesionale interne
• Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera
• Mediu de lucru profesionist intr-o echipa orientata spre rezultate

Responsabilitati:
• Intocmeste sistematic diverse rapoarte, analize si sinteze solicitate de catre superiorii sai
• Asigura suport pentru colegii din vanzari, marketing si finante
• Asigura suportul administrativ si analiza eficienta a informatiilor de vanzari si business
• Culegerea si prelucrarea informatiilor necesare centralizarilor periodice
• Urmarirea circuitului documentelor
• Monitorizeaza statutul indicatorilor de performanta (Key Performance Indicators) stabiliti in companie si raporteaza evolutia acestora
• Asigura suport pentru pregatirea bugetului anual de venituri si cheltuieli si distribuirea acestuia pe: regiuni /reprezentantii fortei de vanzari;
• Elaboreaza lunar raportul trend-ului de vanzari pe diferite canale de distributie;

Cerinte:
• Studii superioare in domeniu economic sau tehnic finalizate
• Experienta pe posturi similare sau sectoare tangentiale
• Cunoasterea pachetului MS Office (in special Excel avansat)
• Cunoasterea programei 1C constituie un avantaj
• Abilitati bune de comunicare in romana si rusa
• Capacitate buna de sinteza si analiza
• Capacitate de invatare rapida, atentie distributiva, capacitate de concentrare, organizare si planificare a muncii, initiativa
• Capacitate de a lua decizii eficiente, de a respecta deadline-uri
• Dorinta continua de autoperfectionare si dezvoltare profesionala

In echipa noastra cu peste 60 de colegi, exista intotdeauna loc pentru idei noi si oameni talentati, care doresc sa transforme viitorul lor profesional intr-un proiect de succes. CasaMorosan va sustine in proiectul dumneavoastra cu un salariu atractiv si alte beneficii.

Ne vom bucura de candidatura D-ra, dupa ce veti transmite CV-ul pe e-mail: hr1@flo-master.md   (tel.079077397)

E-mail: hr1@flo-master.md
Telefon: 079077397

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть