Responsabil Training / Formare

Fujikura Automotive MLD este Lider Mondial în domeniul Automotive -  de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.
Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Profilul candidatului:

1. Studii medii sau superioare;
2. Experienta in instruirea angajatilor este un avantaj;
3. Bun comunicator, organizator, facilitator;
4. Limbi vorbite: Romana, Rusa, Engleza;
5. MS Office;
6. Disponibilitate pentru lucru in ture.

Responsabilitati de baza:

  • Organizarea cursurilor de formare interna a angajatilor din productie conform planului lunar;
  • Planificarea si sustinerea perioadei de formare, instruire sau reinstruire;
  • Colaborarea cu responsabilul SSM/PSI in vederea organizarii cursurilor de instrurire si reinstruire la angajare si pe parcursul perioadei contractuale, conform cerintelor;
  • Elaborarea materialelor de instruire in functie de situatie si colaborarea cu departamentele Calitate, Inginerie si Productie in vederea imbunatatirii lor;
  • Evaluarea personalul direct productiv in urma instruirilor si planificarea procesului de formare continua;
  • Elaborarea documentatiei necesare in Departamentul Formare si sustinerea auditului intern si extern;
  • Introducerea in sistem a datelor necesare care valideaza departamentul formarii;
  • Introducerea cursurilor in sistem si in baza de date locala.

Oferim:

  •  Job dinamic si oportunitati de dezvoltare intr-o companie internationala;
  •  Pachet social din prima zi de angajare;
  • Transport gratuit;
  • Salariu competitiv.

Asteptam CV-urile Dvs la adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть