Grup Internațional de companii MELDAVA prin echipa sa de profesionişti, ce au o vasta experiență profesională în diverse domenii și sunt capabili să înţeleagă şi să aduca o plus-valoare de cunostinţe şi experienţă tuturor partenerilor săi, anunță concursul de angajare pentru următoarea poziție vacantă:

Reprezentant vinzari

Nu contează ce experință ai… Nu contează chiar dacă ești student și cauți o activitate de part-time… Important este să ai dorința de a obține rezultate și a te dezvolta profesional și personal.

Ai dorința să lucrezi și să ai un venit de peste 10 000 lei lunar?
Vino în echipa noastră!

Compania MELDAVA CAPITAL anunță concursul de angajare pentru următoarea poziție vacantă:

Reprezentant vînzări

Cerințe:
- Abilități de comunicare și negociere;
- Ușurința în stabilirea relațiilor interpersonale;
- Capacitate de a lua decizii și de a-și asuma responsabilitatea;
- Capacitate de a se informa și învăța în permanență;
- Implicare, adaptabilitate, perseverență, urmărirea și atingerea obiectivelor;
- Persoană creativa, cu abordări originale dar fundamentate profesional;

Principalele atribuții:
- Caută în permanență clienți noi;
- Urmăreşte rezolvarea tuturor problemelor apărute în relaţiile cu clienții contractati;
- Atitudine pozitivă pentru promovarea muncii în echipa, reducerea situaţiilor conflictuale, asigurarea permanentă a unei imagini favorabile firmei;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică info@meldava.com   pînă la 20 februarie 2019, indicînd poziţia pentru care candidează.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea așteptărilor salariale la adresa electronică info@meldava.com , indicînd poziţia pentru care candidaţi.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть