Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Compania Moldcell anunță postul vacant de Reprezentant Vânzări B2B în departamentul Clienți Corporativi. Responsabilitățile de bază vor consta în identificarea și atragerea clienților corporativi noi, în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.
Responsabilități de bază:

  • Identificarea potențialilor clienți corporativi, a necesităților de comunicare specifice acestui segment și oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
  • Furnizarea informațiilor necesare despre produsele și serviciile companiei;
  • Sporirea vânzărilor pentru categoria de servicii Moldcell și promovarea acestora în rândul clienților corporativi existenți și potențiali;
  • Stabilirea unor relații durabile, de încredere cu publicul corporativ;
  • Promovarea imaginii companiei în rândul clienților.

Competențe și studii:

  • Studii superioare (Business, Management sau Economie);
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă; engleza – la nivel de conversații.
  • Experiență în conducerea autovehiculelor (cat. B).

Profilul personal al candidatului:

  • Abilități excelente de comunicare, negociere și convingere;
  • Abilități analitice și deschis pentru a găsi soluțiile cele mai potrivite;
  • Responsabil, organizat și orientat spre nevoile clientului, precum și spre atingerea rezultatului;
  • Punctual, atent la detalii și capabil de a respecta termenii prestabiliți.

Notă:
Dacă sunteți interest(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md

Vă mulțumim!

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть