Mantis

Reprezentant medical Nestlé | Chisinau

Responsabilitati:
- Imbunatatirea constanta si majorarea nivelului de cunostinte ale lucratorilor din sistemul de sanatate referitor la avantajele și necesitatea alaptarii cu laptele matern in primele sase luni de viata si prelungii acesteia, pe cat posibil, dupa inceperea diversificarii alimentatiei
- Organizarea prezentarilor, lectiilor, seminarelor, meselor rotunde
- Efectuarea de vizite regulate la medici cu prezentarea informatiilor stiintifice autentice privind produsele Nestlé Nutrition, conform planului ciclic
- Cautarea constanta a posibilitatilor de incheiere a noilor contacte si clasificarea celor existente, folosind criteriile obiective acceptate

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul medicinii, farmacologiei sau nutritiei
- Capacitate de lucru in echipa
- Autoorganizare
- Experienta de munca cu medicii si reprezentantii medicali (preferabil)
- Permis de conducere (B)
- Cunoasterea limbii engleze va prezenta un avantaj

Noi oferim:
- Angajare oficiala + intreg pachet social
- Automobil de serviciu
- Grafic de munca: 9:00-18:00, Luni-Vineri
- Salariu motivant

Te-ai regasit in acest anunt? Trimite CVul la hr@mantis.md  , ei iti vor organiza un interviu cu noi.

Email: hr@mantis.md

Вперед

Mantis в соцсетях

Контактная информация

Moldova Chisinau bd. Stefan cel Mare 65, Etaj 7, of. 706-708
Тел.: 079640444, e-mail: hr@mantis.md
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть