Suntem lideri  în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea  colegilor noi în funcția de:

Reprezentant Medical/ Manager Vânzări Servicii Medicale

Responsabilități:
- Promovarea serviciilor și a imaginii companiei către medici în conformitate cu planul de promovare și strategia de marketing;
- Realizarea obiectivelor cantitative și calitative stabilite de companie;
- Gestionarea bazei existente de parteneri, identificarea potențialilor clienți și oferirea celor mai bune soluții în baza abordării individuale;
- Organizarea de prezentări, mese rotunde și alte evenimente medicale locale;
- Monitorizarea evoluției pietei în domeniu;
- Întocmirea rapoartelor solicitate de catre companie.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare în unul din domeniile: Medicină, Chimie, Biologie;
- Experienţă de minim 2 ani în vânzări medicale sau farmaceutice;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere;
- Capacitatea de a întelege şi soluţiona necesităţile clienţilor;
- Bine organizat, orientare spre rezultat și asumarea răspunderii pentru atingerea acestuia;
- Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări

Beneficii:
- Reduceri la toate serviciile companiei;
- Salariu atractiv;
- Posibilități de instruire și perfecționare din contul companiei;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză in limba română pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md sau să telefoneze la numărul de telefon: 068690203

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через