Angajăm:

Reprezentant medical (Chișinău)

Responsabilități:

  • promovarea Serviciilor Medicale în acord cu strategia companiei,
  • stabilirea şi menținerea relațiilor bune cu clienții,
  • îndeplinirea planului de vânzări.

Cerinţe faţă de candidați:

  • studii superioare finalizate (studii medicale sau farmaceutice reprezintă un avantaj),
  • experiență de minim 1 an pe o poziție similară va fi un avantaj,
  • cunoştințe de bază operare PC (Word, Excel),
  • cunoaşterea limbilor: română, rusă,
  • abilități de comunicare excelente,
  • disciplină, atitudine proactivă, orientare spre rezultat,
  • preferabil femeie.

Oferta companiei:

  • salariu atractiv corelat cu performanța,
  • întreg pachet social,
  • oportunitatea de a lucra intr-o echipă tânără și dinamică,
  • creştere profesională.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md  , cu specificarea postului pentru care aplicați.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через