Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Reprezentant medical.

Reprezentant medical (14 000 MDL)

Noi vă propunem:
- Angajare oficială
- Salariu: 14 000 MDL
- Program: Luni - Vineri, de la ora 09:00 la 18:00
- Oficiu în centrul orașului
- O atmosferă de lucru dinamică și plăcută

Responsabilități principale:
- Conclucrarea cu instituțiile și promovarea serviciilor prestate
- Elaborarea materialelor informative, prezentarea profesională a produselor companiei
- Îndeplinirea planului de vânzări stabilit de companie
- Reprezentarea Companiei în relațiile cu partenerii externi și promovarea serviciilor prestate de aceasta
- Monitorizarea şi analiza pieții întru propunerea unor oferte optime

Cerinţele companiei:
- Studii superioare medicale
- Experiența in poziție similară minimum 3 ani
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română, rusă și engleză

- Deținerea permisului de conducere categoria B
- Utilizator experimentat PC (MS Office, Power Point)

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть