Compania ”Elit Tehnica”, distribuitor al tehnicii agricole în Republica Moldova, anunță concurs de selectare a candidaților pentru următorul post:

Reprezentant comercial vînzări piese pentru mașini agricole

Noi dorim să ne completăm echipa cu persoana productivă, comunicabilă, responsabilă, flexibilă, de
încredere, punctuală, perseverentă, cu inițiativă și cu capacitatea de planificare, verificare și analiza
rezultatelor.

Noi oferim:

  • Posibilitatea de instruire și avansare în domeniu;
  • Lucru în echipă tînără;
  • Pachet social complet;
  • Remunerare stabilă și decentă, cu dinamica pozitivă;

Responsabilități:

  • Vînzarea pieselor pentru mașini agricole;
  • Formarea bazei de date a clienților potențiali;
  • Menținerea și extinderea bazei de clienți, precum și stabilirea relațiilor de parteneriat;
  • Preluarea apelurilor, acordarea consultanței;
  • Formarea propunerilor tehnico-comerciale;
  • Încheierea contractelor;
  • Oformarea și depunerea comenzilor;

Cerințe:

  • Studii tehnice sau agrare (medii speciale sau superioare);
  • Permis de conducere cat.B (experiență de conducere);
  • Cunoașterea avansată a limbilor romînă și rusă;
  • Experiența de lucru în sfera corespunzătoare constituie un avantaj;
  • Orientare spre rezultat și abilități de lucru în echipă;
  • Poziție activă în viață și optimism;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu poza) la adresa electronică: office@elit-tehnica.md  , indicînd POZIŢIA la care aplică.
* Numai candidaţii selectați vor fi contactaţi.

Contacte:
Tel. 022 855 711 / 068 882 223

E-mail: office@elit-tehnica.md
Telefon: 022 855 711 / 068 882 223

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть