"SUPRATEN" S.A., anunţă concurs pentru angajare la serviciu în următoarele funcţii:

Reprezentant comercial la nordul Moldovei Bălţi; Floreşti; Sîngerei

Responsabilități:
- Comercializează materiale pentru construcții (producere proprie și import);
- Lucrul cu clientela companiei;
- Extinderea bazei de clienți;
- Recepționarea comenzilor de la clienți și consultarea lor pe produse;
- Controlul transferurilor bănești de la client;
- Lucrul cu documentația conform standardelor companiei.

Cerințe față de candidați:
- Studii universitare;
- Cunoașterea tehnicilor de vânzare și a logisticii;
- Cunoașterea la nivel fluent a limbilor română și rusă;
- Permis de conducere cat.B;
- Domiciliul la nordul Moldovei: Bălti, Soroca, Telenești, Florești, Sângerei, Orhei, Rezina, Drochia;
- Cunoașterea calculatorului;
- Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
- Abilități analitice, de lucru în echipă și individual;
- Organizare, responsabilitate, flexibilitate;
- Experiența profesională în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Oferta:
- Posibilitatea de a se alătura unei echipe dinamice și profesioniste;
- Salariu atractiv cu posibilitatea de creștere, în dependență de rezultatele activității;
- Sistem de bonusuri și premii;
- Autoturism de serviciu;
- Prânz;
- Pachet social.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului pentru care aplică, prin e-mail.

Telefon: 022 26 80 57; 068 780 580
E-mail: resurse.umane@supraten.md  ; roman.moshin@supraten.md

E-mail: resurse.umane@supraten.mdroman.moshin@supraten.md
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть