Compania de distribuție angajează:

Reprezentant comercial Key Acount manager

Distribuitorul oficial al brandurilor "TESLA",  „ULTRA COMPACT”, „ONE TOUCH”, „WADEX”, „MAGNESIA”, „MATTONI”, „AQUILA” în Republica Moldova, anunţă postul vacant pentru funcţia de Key Acount manager.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- experiență în domeniul comerțului cu produse alimentare, produse pentru igiena personală de cel puțin 1 an;
- cunoașterea metodelor și instrumentelor de analiză și de promovare a produselor;
- cunoștințe de operare PC (MS Office, Internet);
- bune abilități de comunicare;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- deținerea unui automobil personal este binevenită.

Responsabilitățile postului:
- lucrul cu clienții-cheie;
- realizarea scopurilor și sarcinilor stabilite.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru full time;
- salariu stabil + bonusuri;
- pachet social;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- automobil de serviciu sau amortizare în cazul folosirii celui personal.

Candidații care corespund cerințelor enumerate sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: salesmoldova7@gmail.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть