O IMPORTANTĂ COMPANIE DE COMERȚ CARE OCUPĂ UN LOC DE FRUNTE PE PIAȚA REPUBLICII MOLDOVA ÎN DOMENIUL FABRICĂRII ȘI COMERCIALIZĂRII PRODUSELOR ALIMENTARE ANGAJEAZĂ:

Reprezentant comercial cu automobil personal (or. Chișinău și suburbii)

Responsabilități principale:
- promovarea și comercializarea produselor companiei;
- asigurarea expunerii maxime a produselor companiei pe rafturile unităților comerciale;
- încheierea contractelor de vînzare a produselor alimentare cu clienții noi;
- găsire de soluții în situații dificile.

Oferim:
- oportunități de carieră;
- salariu motivant, care va depinde parțial de performanțele pe care le veți obține;
- pachet social integral, angajare oficială;
- post de muncă în cadrul unei companii solide și prospere;
- un colectiv tînăr și excelent, oportunități de dezvoltare profesională.

Cerințe suplimentare:
- deținerea automobilului personal;
- cunoașterea limbilor română și rusă.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr-job21@mail.ru cu specificarea postului pentru care aplicați.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть