Reglor utilaje producere (regiunea Aeroport)

Compania specializată în producerea, montarea acoperișurilor, angajează:

Responsabilități:
- Schimbarea ștanțelor la prese mecanice/hidraulice,
- Reglarea ștanțelor automate și semiautomate,
- Reglarea liniei de profilare, înlăturarea defectelor la
utilajul de producere.

Cerințe:

  • Studii tehnice;
  • Experiența va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Salariul 7500 - 11000 (în dependență de abilități, experiență);
  • Oficiul: str. Muncești, 799.
  • Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com    cu indicarea postului pentru care aplicați. Detalii la nr. de telefon 0698 16 492

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

E-mail: prohr.client@gmail.com

Detalii la telefon 0698 16 492

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через